Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30089
Stary 18.07.2010, 20:46
Myślę ze Wilk to dobry kopacz. Będzie następcą Sobola. Gra jako środkowy pomocnik, wystąpił w U21 itd. W Koronie w zeszłym sezonie zagrał w ponad 20 meczach. Pamiętam że chyba 1 rok temu parchactwo go bardzo chciało jako lidera II linii ale w końcu padło na Golińskiego. Chyba teraz żałują

Każdy kto widział pamiętną porażkę z Koroną na Hutniku pamięta Wilka. Oczywiście dobrze by było żeby o Wilku wypowiadali się ci którzy w zeszłym sezonie widzieli chociaż z 5 meczów Korony! A nie tacy co znają lepiej składy na FM itd

tormenthor, baala - pełna zgoda co do Wilka - idealny kopacz na miejsce Sobola
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 18.07.2010 o godz. 20:55.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując