Myślę ze Wilk to dobry kopacz. Będzie następcą Sobola. Gra jako środkowy pomocnik, wystąpił w U21 itd. W Koronie w zeszłym sezonie zagrał w ponad 20 meczach. Pamiętam że chyba 1 rok temu parchactwo go bardzo chciało jako lidera II linii ale w końcu padło na Golińskiego. Chyba teraz żałują
Każdy kto widział pamiętną porażkę z Koroną na Hutniku pamięta Wilka. Oczywiście dobrze by było żeby o Wilku wypowiadali się ci którzy w zeszłym sezonie widzieli chociaż z 5 meczów Korony! A nie tacy co znają lepiej składy na FM itd
tormenthor, baala - pełna zgoda co do Wilka - idealny kopacz na miejsce Sobola