Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30087
Stary 18.07.2010, 20:46
Widać, że jeśli trafi się niezły Polak za stosunkowo niską cenę, a przynajmniej adekwatną do umiejętności to i krajana u nas można zobaczyć. Co do Wilka to z tego co się orientuję jest on jednym z najlepszych defensywnych pomocników grających w polskiej ekstraklasie, do tego jest w miarę młody i zapewne wkrótce trafi do reprezentacji. Jak najbardziej jestem za tym transferem...chociaż na razie są to jedynie plotki to mimo wszystko wierzę, że będą miały pokrycie w rzeczywistości. Zastanawiam się tylko skąd w Wiśle nagle taki zapał do transferów czyżby mecz na Litwie pokazał, że aż tak z nami słabo, ze zamierzamy wymienić całą jedenastkę...?
Odpowiedz cytując