Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30088
Stary 18.07.2010, 20:46
thechris napisał(a):Wyświetl post
Wilk? Jakiegoś tam kojarzę...ze sklepu AGD... biegającego między lodówką a kuchenką ...ale z Korony? Znowu no-name.
Jak sie ma klapki na oczach i poza Wisla w ekstraklasie nic nie widzi, to kazdy bedzie no-name...

co za ludzie... dramat
Odpowiedz cytując