thechris napisał(a):

|
Wilk? Jakiegoś tam kojarzę...ze sklepu AGD... biegającego między lodówką a kuchenką ...ale z Korony? Znowu no-name.
|
Jak sie ma klapki na oczach i poza Wisla w ekstraklasie nic nie widzi, to kazdy bedzie no-name...
co za ludzie... dramat