Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30085
Stary 18.07.2010, 20:44
Dla mnie po Sobolu drugi najlepszy defensywny pomocnik w lidze. Kibice Korony mówiął że lepszy od Vukovica także dla mnie niezły ruch jeśli chodzi o zastępstwo dla Sobola. Typowy przecinak takze na gole nie ma co patrzeć.
Odpowiedz cytując