Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
iwan149
Member
Od: 05.2009
Offline
#
30084
18.07.2010, 20:44
Wilk moim zdaniem to bedzie jeden z lepszych transferow tego okna, zobaczycie.
iwan149
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do iwan149
Znajdź inne posty napisane przez iwan149