LAB napisał(a):

|
Kojarzy ktos tego Wilka? Mi jakos nie utkwił w pamięci. Strzelił cos dla korony,badz asystował?
|
Wydaje mi się ze to raczej typ takiego walczaka, pracusia

Zobaczymy, może coś z tego wyjdzie, może być naprawde godnym następca Sobola, a pozyskac go mamy za około 150 tys. euro czyli okazja.