Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30082
Stary 18.07.2010, 20:43
LAB napisał(a):Wyświetl post
Kojarzy ktos tego Wilka? Mi jakos nie utkwił w pamięci. Strzelił cos dla korony,badz asystował?
Wydaje mi się ze to raczej typ takiego walczaka, pracusia Zobaczymy, może coś z tego wyjdzie, może być naprawde godnym następca Sobola, a pozyskac go mamy za około 150 tys. euro czyli okazja.
Odpowiedz cytując