|
Oglądałem sporo meczów Korony i mogę powiedzieć, że Wilk jest najlepiej wyszkolonym technicznie DM w polskiej lidze. Bardzo się cieszę, że w klubie wreszcie ktoś zauważył, że Sobolewski ma coraz więcej słabych meczów i jest to chyba jego ostatni sezon w podstawowym składzie Wisły. Zaraz zapewne zaczną się narzekania w stylu - dlaczego Wilk, a nie np. Kislyak. Moiim zdaniem dobry wybór, gdyż za DM nie ma sensu przepłacać vide Legia.
Ostatnio edytowane przez tormenthor : 18.07.2010 o godz. 20:45.
|