|
Oglądałem sporo meczów Korony i mogę powiedzieć, że Wilk jest najlepiej wyszkolonym technicznie DM w polskiej lidze. Bardzo się cieszę, że w klubie wreszcie ktoś zauważył, że Sobolewski ma coraz więcej słabych meczów i jest to chyba jego ostatni sezon w podstawowym składzie Wisły. Zaraz zapewne zaczną się narzekania w stylu - dlaczego Wilk, anie np. Kislyak.
|