Wyświetl pojedynczy post
szlaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30077
Stary 18.07.2010, 20:40
LAB napisał(a):Wyświetl post
Kojarzy ktos tego Wilka? Mi jakos nie utkwił w pamięci. Strzelił cos dla korony,badz asystował?
Strzelił 4 bramki w poprzednim sezonie , wiem też że na C+ był kilka razy wybierany do jedenastki kolejki (na pewno w 6 i 8 kolejce ) wydaje mi się że to jeden z najlepszych defensywnych pomocników w Polsce . Pozdro
Odpowiedz cytując