LAB napisał(a):

|
Kojarzy ktos tego Wilka? Mi jakos nie utkwił w pamięci. Strzelił cos dla korony,badz asystował?
|
Strzelił 4 bramki w poprzednim sezonie , wiem też że na C+ był kilka razy wybierany do jedenastki kolejki (na pewno w 6 i 8 kolejce ) wydaje mi się że to jeden z najlepszych defensywnych pomocników w Polsce . Pozdro