Karherop napisał(a):

|
Niewiem czy ktoś to zauważył , ale obecnie oprócz Burligi nie mamy żadnego piłkarza kontuzjowanego! Praktycznie 90% graczy przepracowała w pełni okres przygotowawczy , widac że odpowiendio dobrano do piłkarzy obciążenia treningowe i nie ma takich sytuacji jak za trenera Skorży , gdzie 1/3 drużyny leży na l-4 . To może być znakiem , że czeka nas naprawde udana runda jesienna . Oby.
|
Możesz przypomnieć kiedy 1/3 drużyny była na L4 i którzy konkretnie zawodnicy to byli
