Wyświetl pojedynczy post
akakiusz
Senior Member
 
Od: 03.2003
Skąd: OLKUSZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3188
Stary 18.07.2010, 20:33
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Niewiem czy ktoś to zauważył , ale obecnie oprócz Burligi nie mamy żadnego piłkarza kontuzjowanego! Praktycznie 90% graczy przepracowała w pełni okres przygotowawczy , widac że odpowiendio dobrano do piłkarzy obciążenia treningowe i nie ma takich sytuacji jak za trenera Skorży , gdzie 1/3 drużyny leży na l-4 . To może być znakiem , że czeka nas naprawde udana runda jesienna . Oby.
Możesz przypomnieć kiedy 1/3 drużyny była na L4 i którzy konkretnie zawodnicy to byli
Zawsze wierni,choć pijani,zawsze z Wisłą - Pakos-Fani
Odpowiedz cytując