westersyl napisał(a):

Nasza polityka transferowa od kilku lat doprowadza ten klub do opłakanego stanu. Podbijaliśmy wielokrotnie do dobrych zawodników. Nei, Mazilu, Giorgi, Galamaz, Romeu z Fluminense, teraz Marko Milinkovic.
Nigdy nasz klub nie potrafił doprowadzić sprawy od początku do końca. Do tej pory nie jestem wstanie wyjść z podziwu jak można było wypuścić Marko MIlkovica z Krakowa bez podpisania kontraktu. Skoro tu był to znaczy że chciał tu grac, sprawa jest oczywista.
|
Oto kariery naszych niedosżłych nabytków które wklejam dla naszych forumowych "znafców" którzy na siłę promują tezę, że należy kupować wszystkich którzy mają >1 mln EUR na transfermarkt bo to "dobrzy zawodnicy" na których można budować "wartość klubu":
Nei - zamiast do Wisły poszedł do arabów, skąd po roku z podkulonym ogonem wrócił do Rumunii ale już nie do CSKA tylko do CFR Cluj(żródło:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Claudin...ndre_Aparecido)
Mazilu - zamiast do Wisły poszedł na Ukrainę - najpierw do Dnipro Dnipropetrovsk a potem do Arsenalu Kijów. W sezonach 07/08, 08/09, 09/10 zagrał ok 20 razy i strzelił
JEDNĄ bramkę (źródło:
http://www.romaniansoccer.ro/players/m/mazilu.shtml)
Grigorie- dalej gra w Ruminii w Rapidzie Bukareszt.(źródło:
http://en.wikipedia.org/wiki/Ştefan_Grigorie)
Galamaz - dalej gra w Rumunii w Unirea Urziceni (źródło:
http://pl.wikipedia.org/wiki/George_Galamaz)
Romeu - wylądował w greckiej Larissie, gdzie w ciągu ostatniego sezonów zagrał 20 meczów strzelajać 3 bramki. Szału nie ma. (źródło:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Romeu)
Żaden z nich po tym jak Wisła się nimi zainteresowała ani nie zrobił kariery na zachodzie, ani nie splamił się występami w narodowej reprezentacji. Co najwyżej został tam gdzie jest.
Dlaczego nikt się nie poznał na ich talencie!!? (poza paroma delikwentami z forum Wisły, którzy mają jedyną słuszną receptę na budowe potęgi klubu, już chcieliby wydać na nich 5 mln EUR, ale tylko przez przypadek ich nie stać)
Na jakiej podstawie pan Westerstyl i jemu podobni malkontenci kontestujący politykę kadrową Wisły twierdzą, że to były nasze porażki transferowe?! Ja twierdze, że
ZAOSZCZĘDZENIE miliona EUR na np. na Nei to był nasz sukces!
Powiadam wam, panowie „znafcy futoblu”, że jak Milinkovic chciał za dużo kasy, to super że Wisła wybrała Paljica.