Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30067
Stary 18.07.2010, 19:22
Zaczyna się. Już powoli podstawowy zawodnik Hondurasu zaczyna komuś nie pasować.
Tu by mogło zawitać pół składu Realu i Barcelony i większość miała by za złe zarządowi.
Specjaliści opierający swoją wiedzę na.. na niczym. Bo trudno nazwać FM czymś profesjonalnym. Ot taka gierka pasująca po wypiciu 5 piw.

A tak całkiem poważnie to dobrze że Marcelo chciał odejść i odszedł. Dał znać zawodnikom że można się w Wiśle wypromować. River Plate - najlepsza ekipa w Argentynie. Chłopak ma ledwo 21 lat. Swoje rozegrał. Powąchał Copa Libertadores, której powąchać mogłoby co najwyżej dwóch Polskich napastników na przestrzeni 10 lat. Strzelając bodaj dwa gole w 4 meczach. I **** z tym czy zawsze grał 20 czy 90 minut na mecz. To samo czy strzelał po dwie bramki na mecz. To jest inny świat, poziom, wyszkolenie techniczne i co najważniejsze rywalizacja z zawodnikami z prawdziwego zdarzenia. Nic nie ryzykujemy, brać.
Ostatnio edytowane przez element : 18.07.2010 o godz. 19:38.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując