Wyświetl pojedynczy post
WzT
Senior Member
 
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17212
Stary 18.07.2010, 18:09
Mam pytanie, znajomego dziś rano złapała policja w wydychanym powietrzu za pierwszym podejściem miał 0,1 mg za drugim podejściem 0,09 mg. Czyli znikoma ilość będąca wynikiem wypiciem 3 piw wieczorem dzień wcześniej i brakiem spożytego pokarmu dodam jeszcze że kontrola była typowo rutynowa.
I tutaj moje pytanie czy jest szansa na jakieś okoliczności łagodzące? czy ma szanse nie utracić tego prawa jazdy a jeżeli tak to jaka kara może być minimalna? I czy istnieje cień szansy że potraktują to jako błąd statystyczny i prawko zostanie zwrócone?
"NIECH ŻYJĄ ŻOŁNIERZE POLSKIEJ ARMII PODZIEMNEJ"



Odpowiedz cytując