Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30062
Stary 18.07.2010, 18:01
Markus napisał(a):Wyświetl post
Na pewno znacznie większą niż Pinto z II, III czy IV ligi chińskiej.
Wybacz ale czy ktoś sprowadził do Wisły graczy z niższych lig chińskich...? To, że takowi pojawili sie na testach i zostali odesłani jest zupełnie inna historią...a może jednak coś potrafi...przetestujemy i się okaże...
Tak więc nie sprowadzaj swoich argumentów na potwierdzenie tezy, że podstawowy gracz z dobrej ligi i dobrego klubu będzie wzmocnieniem, a gracz z klubu xxx już nie, bo to jak pokazuje przypadek Kuby Błaszczykowskiego nie zawsze ma to przełożenie na rzeczywistość. Taki Kuba może być przykładem, że młody zawodnik nawet grając w słabiutkim klubie z założenia jest cienki ale gdy przychodzi co do czego to na powiedzmy 50 takich "cieniasów" trafisz jedną perełkę w stylu Kuby, a skoro nic nie tracisz na testach to czemu nie próbować...?
Oczywiście takie testy mogą być jedynie dodatkiem do polityki transferowej, a nie jej głównym założeniem bo wtedy to nie ma na co liczyć jeśli chodzi o klasę zespołu.
Ostatnio edytowane przez Reiro : 18.07.2010 o godz. 18:04.
Odpowiedz cytując