Wyświetl pojedynczy post
skttrbrain
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1211
Stary 18.07.2010, 17:45
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
A ja tam nie wierze ze po sprowadzeniu Bamby Amika kupi jeszcze Rudnevsa, cos za duzo by mieli napastnikow zwazywszy ze w ustawieniu graja tylko jednym. Wichniarek+Bamba+Mikolajczak spokojnie wystarcza.
Zauwazyliscie ze w tym sezonie kluby prowadza prawdziwa ofensywe transferowa a nie pozorowane ruchy w obrebie ligi? Wystarczylo ze powstaly nowe stadiony i trzeba bylo jakos je zapelnic.
Mikołajczaka to w ogóle nie licz, przecież on się tylko do noszenia pojemników z wodą dla drużyny nadaje.
Poza tym coś przebąkują o tym, że Lech może grać systemem z dwoma napastnikami, kosztem def pomocnika. Jakbyśmy mieli Murasia na tej pozycji to jakoś skłonny byłbym spróbować tak grać, ale samotny Injac czy Bandrowski jakoś mnie nie przekonują..
Odpowiedz cytując