Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12473
Stary 18.07.2010, 17:10
Mea napisał(a):Wyświetl post
Wielkie dzięki za info La Furia
PS. nie zazdroszczę wykonawcy pracy przy ciągłych zmianach w trakcie pracy.
Wiesz-gdyby to nie był NASZ STADION-pewnie byłby inny odbiór tej naszej "polskiej" rzeczywistości-hahha, a tak ...........jakoś "lżej" robić przeróbki skoro na "koniec" poprawia to Nasz Stadion
Odpowiedz cytując