Mea napisał(a):

Wielkie dzięki za info La Furia
PS. nie zazdroszczę wykonawcy pracy przy ciągłych zmianach w trakcie pracy.
|
Wiesz-gdyby to nie był NASZ STADION-pewnie byłby inny odbiór tej naszej "polskiej" rzeczywistości-hahha, a tak ...........jakoś "lżej" robić przeróbki skoro na "koniec" poprawia to Nasz Stadion
