|
Dla mnie to co zarząd na czele z nowym-starym prezesem zrobili w tym okienku jedyne co można było w tej sytuacji kadrowo-finansowej zrobić. Sprzedaliśmy tych którzy stanowili jakąkolwiek wartość na rynku transferowym a w to miejsce sprowadzamy tabuny tanich grajków z zagranicy którzy mają jeden wspólny mianownik - (teoretycznie jakiśtam) potencjał na przyszłość. Myślę że gdyby Brożek był w jakiejkolwiek formie, też by go w klubie nie było a Głowa dograłby w Wiśle do końca kariery... Dla mnie duży plus dla zarządu że mają w d... polskie piekiełko ligowe i nie sprowadzają na siłę do klubu Sobiechów Sadloków czy inne Tshimbamby za jakieś abstrakcyjne miliony... Ze nie daliśmy 400 k Euro za sezon chłopakowi ze szkła z Bełchatowa...
|