Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30052
Stary 18.07.2010, 17:05
Reiro - nie sprecyzowałem a chodziło mi o naszą ligę - i tak, myślę że taka rekomendacja jak regularna gra w jednym z wielkich klubów brazylijskich jest wystarczająca do tego by sądzić iż spokojnie tu byłby kozakiem.

Natomiast co do bycia gwiazdą w sensie europejską to jasne że to inna bajka, my tak na prawdę nie wiemy czy Marcelo da radę w PSV

Kończąc temat z mojej strony - miejmy nadzieje że nasi działacze wiedzą co robią i nie nasprowadzają tu szrotu a to okienko będzie ostatnim robionym po omacku.
Odpowiedz cytując