Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30050
Stary 18.07.2010, 16:56
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Napisałem że Santos zdobył wice mistrzostwo jak Marcelo tam grał a nie że zdobył mistrza gdy nie grał , to raz, a dwa to chyba nie wyobrażasz sobie że 19 latek będzie wielkim rutyniarzem w tym wieku.Sprawdź sobie ile bramek strzelali Ronaldo czy Messi w tym wieku.
nie wiem o co kłótnia - przyszedł 20 latek, podstawowy zawodnik wielkiego jak na PD Amerykę klubu i po 2 latach został najlepszym obrońcą ligi i przeszedł do PSV...norma
Dziś przyszedł by podstawowy 20 letni zawodnik San Paulo, Internationalu,Cruzeiro czy Flamengo i na 90% też by się stał gwiazdą.

Dziś mamy Argentyńczyka, ciężko coś o nim powiedzieć bo nie wiele grał, do tego jednak był w słabszym klubie bo River Plate od kilku lat nie liczy się w lidze ale całkiem możliwe że i to będzie dobry ruch.
Faktycznie, źle zrozumiałem Twoją wypowiedź...ale mniejsza o to.
Czyli uważasz, że każdy 20-letni zawodnik grający w San Paulo, Internationalu, Cruzeiro czy Flamengo stanie się gwiazdą...? No nie żartuj, w tych klubach przewijają się dziesiątki jeśli nie setki piłkarzy i zaręczam Ci, że nie wszyscy stają się graczami najwyższego formatu. Wielu z nich później tuła się po ligach stanowych albo gdzieś w drugiej lidze rosyjskiej.
Nie wszystko złoto co gra w dobrych klubach brazylijskich bo gdyby tak było to ściąganie zawodników stałoby się dziecinnie proste...szczególnie dla klubów portugalskich, holenderskich, francuskich gdzie mimo wszystko nie wszyscy Brazylijczycy robią furorę.
Odpowiedz cytując