Wyświetl pojedynczy post
Filippo123321
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30047
Stary 18.07.2010, 16:45
rafalek napisał(a):Wyświetl post
W serwisie wisla-online Zbymak (ten, czy nie ten, nie ważne) pisze, że do środy, jeżeli nic się nie spierdzieli, będą 3 transfery - nie wliczając w to Riosa. Jeednym z nich podejrzewam będzie Chavez...ale następna dwójka?
Zbymak udziela sie TYLKO na tym forum.
Odpowiedz cytując