Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6287
Stary 18.07.2010, 16:41
zajacek napisał(a):Wyświetl post
Dostałem szybką odpowiedź od Dr.BETZE - moderatora z forum FCK. Streszczę ją poniżej (choć niewiele nowego wnosi) :
"Dragan bardzo dobrze operuje piłką przy nodze, jest dobrym dryblerem. Jednakże zbyt często wchodzi w obronę przeciwnika i zamiast coś rozgrywać za późno oddaje piłkę. Może grać jako napastnik, ale lepszy jest jako lewy skrzydłowy - ma niezłe dośrodkowanie. Ambitnie walczy, ale też często się przewraca (Niemcy mówią - robi jaskółkę). Potrzebuje dużo okazji, by strzelić gola. Bardzo go lubię, gość ma charakter i życzę mu, żeby stał się u was zawodnikiem pierwszej jedenastki. Niestety, po naszym awansie jest niewystarczająco dobry na 1 Bundesligę, dlatego trener go już nie potrzebuje. Życzę wam dużo radości z niego.
Najlepsze pozdrownienia z Kaiserslautern do Polski, w szczególności dla Waszego Forum
DOC"
No to jest rywal dla Andraża na lewą pomoc. I podobno ma niezłe dośrodkowanie. Zobaczymy na żywo jak jest. Ja tam nie oceniam źle tego transferu - lewa pomoc naprawdę słabo wygląda. Konkurencja jest nam niezbędna żeby nie było takich patologii jak za Skorży - gdy nie było często kim grać nie mówiąc o jakimkolwiek motywowaniu piłkarzy przez rywalizację. Stąd Kirm grał bez względu na formę zawsze w pierwszej 11.
(Piotrka Brożka jednak widzę bardziej na lewej obronie)
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 18.07.2010 o godz. 17:46.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując