crazykaro napisał(a):

A ty @krytyk nie bądź taki mądry i wróć na forum drezyniarza. Tam ci nawet przyznają racje
|
jeżeli sądzisz, że jestem kibicem Lecha to się mocno mylisz. Kibicuje wszystkim polskim drużynom grającym w pucharach. To powiedz mi, gdzie się podziali ci wszyscy ludzie, którzy wietrzyli rychłe odpadnięcie Wisły i porażkę typu Levadia? Do nich jakoś się nie czepiasz tylko do osoby, która nie mówi, że Wisła zagrała świetny mecz bo tak nie było. Ja byłem pewien, że Wisła spokojnie poradzi sobie z tymi cieniasami z Litwy.