Wyświetl pojedynczy post
krytyk
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#854
Stary 18.07.2010, 16:31
crazykaro napisał(a):Wyświetl post

A ty @krytyk nie bądź taki mądry i wróć na forum drezyniarza. Tam ci nawet przyznają racje

jeżeli sądzisz, że jestem kibicem Lecha to się mocno mylisz. Kibicuje wszystkim polskim drużynom grającym w pucharach. To powiedz mi, gdzie się podziali ci wszyscy ludzie, którzy wietrzyli rychłe odpadnięcie Wisły i porażkę typu Levadia? Do nich jakoś się nie czepiasz tylko do osoby, która nie mówi, że Wisła zagrała świetny mecz bo tak nie było. Ja byłem pewien, że Wisła spokojnie poradzi sobie z tymi cieniasami z Litwy.