Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30038
Stary 18.07.2010, 16:25
Cieszy mnie jeszcze fakt, że o ostatnim transferze również dowiadujemy się dopiero z oficjalnej strony Wisły. Żaden dziennikarzyna o tym nie pisał, a to na pewno świadczy bardzo dobrze o działaczach.
Odpowiedz cytując