Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
m_staszek
Member
Od: 11.2006
Offline
#
30034
18.07.2010, 16:21
koyoot tego, czy będą one dobre, dowiemy się dopiero po kilku oficjalnych meczach z ich udziałem. Ja tylko wierzę w to, że były przemyślane.
Myślenie nie boli...
m_staszek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do m_staszek
Znajdź inne posty napisane przez m_staszek