Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30033
Stary 18.07.2010, 16:21
Reiro napisał(a):Wyświetl post
Pomijam fakt, że Marcelo według not był najsłabszym obrońcą ligi brazylijskiej ale Ty i tak wiedziałeś swoje...czyli wychodzi na to, ze wystarczy zakontraktować najsłabszego obrońce I ligi brazylijskiej i mamy gwiazdę...Brawo...
To jest jakaś parodia co piszesz - Marcelo jako 19 latek wywalczył sobie miejsce w pierwszej 11-tce Santosu.W tym sezonie Santos zdobył wicemistrzostwo Brazylii więc przestań bredzić.
to było oczywiste że jak gość w takim wieku gra w jednym z najlepszych klubów Ameryki Pd., to jest ogromna szansa że będzie to strzał w dziesiątkę i tak było.
Odpowiedz cytując