Reiro napisał(a):

Pomijam fakt, że Marcelo według not był najsłabszym obrońcą ligi brazylijskiej ale Ty i tak wiedziałeś swoje...czyli wychodzi na to, ze wystarczy zakontraktować najsłabszego obrońce I ligi brazylijskiej i mamy gwiazdę...Brawo...
|
To jest jakaś parodia co piszesz - Marcelo jako 19 latek wywalczył sobie miejsce w pierwszej 11-tce Santosu.W tym sezonie Santos zdobył wicemistrzostwo Brazylii więc przestań bredzić.
to było oczywiste że jak gość w takim wieku gra w jednym z najlepszych klubów Ameryki Pd., to jest ogromna szansa że będzie to strzał w dziesiątkę i tak było.