Kurde

Wracam z weekendu nad morzem wchodze na TWSD i wbijam sie w szok

. Paljic juz pilkarzem Wisly, Chavez w przyszlym tygodniu ma podpisac kontrakt i przede wszystkim ten ktorego WOGOLE nigdy bym sie nie spodziewal czyli Rios. Trzeba przyznac, Wisla w tym okienku dokonuje BARDZO dobrych i wywazonych ruchow transferowych.