Wyświetl pojedynczy post
pchelas
Senior Member
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30029
Stary 18.07.2010, 16:17
Pograją to się zobaczy. Nie wiem jakich transferów można oczekiwać do ligi, z której od 15 lat żadna drużyna nie grała w LM.
Polska piłka jest i jaka jest i na obecnym etapie trzeba liczyć, że takie transfery troszkę z dupy się sprawdzą.
Wtedy jest szansa na konkretną kasę z pucharów i (przy mądrym gospodarowaniu) skok jakościowy naszych transferów.
Odpowiedz cytując