|
Pograją to się zobaczy. Nie wiem jakich transferów można oczekiwać do ligi, z której od 15 lat żadna drużyna nie grała w LM.
Polska piłka jest i jaka jest i na obecnym etapie trzeba liczyć, że takie transfery troszkę z dupy się sprawdzą.
Wtedy jest szansa na konkretną kasę z pucharów i (przy mądrym gospodarowaniu) skok jakościowy naszych transferów.
|