Wyświetl pojedynczy post
Sopranos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30027
Stary 18.07.2010, 16:13
TS Girl napisał(a):Wyświetl post
Czyż Bunoza ma stanowić o sile tej samej reprezentacji, do której z marnym skutkiem puka Stilić? Rozumiem, na pozycji środkowego obrońcy może być mniejsza konkurencja, ale i tak
No w obronie mają zdecydowanie słabszą konkurencję. Rzekłbym, że formacja defensywna jest w tej reprezentacji najsłabsza. Bunoza sam twierdził, że po transferze do Wisły selekcjoner seniorskiej reprezentacji kontaktował się z nim. Także jeśli wywalczy sobie miejsce w pierwszym składzie, to niedługo możemy spodziewać się powołania.

zbymak napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe gdzie jest haczyk w tym fransferze ? Nie poszedł do Blackburn i Tottenhamu a przyjdzie do Wisły?Moze jakis konfliktowy
Może nie dostał pozwolenia na pracę? Wprawdzie jest wielokrotnym reprezentantem, ale w GB jest trochę dziwnie z tym.
Konrad Gołoś: Czasami potrzeba momentu, w którym trener naprawdę na ciebie postawi. Jeśli wiesz, że masz zaufanie trenera i kolegów, wtedy też się rozwijasz. Nabierasz pewności. Czasami jest tak, że młody zawodnik idąc do jakiegoś klubu po prostu traci pewność i trudno jest to odbudować.
Odpowiedz cytując