Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12471
Stary 18.07.2010, 16:02
Mea napisał(a):Wyświetl post
Witam
Dzięki za odpowiedz. Co do wzoru i opóznień to ja rozumiem wykonuje sie jak jest w dokumentacji.
Trybuna prawie skończona to znaczy ze nie będzie na samej górze ostatniego 24 rzędu krzesełek bez barierek.
Mam jeszcze jedno pytanie bo na kamerce tego dobrze nie widać, czy barierki o krzesełek są jakoś specjalnie zakończone na końcach rzędów. Bi na kamerce możne to być złudzenie optyczne ze do barierek jest dodane wykończenie do stopnic.
Tak Mea -sa specjalnie zakańczane-co również wyszło w ostatniej chwili i musieliśmy wszystko przerabiać.Co do ostatniego rzedu-bedzie tak jak ma być .Pozdrawiam
Odpowiedz cytując