Mea napisał(a):

Witam
Dzięki za odpowiedz. Co do wzoru i opóznień to ja rozumiem wykonuje sie jak jest w dokumentacji.
Trybuna prawie skończona to znaczy ze nie będzie na samej górze ostatniego 24 rzędu krzesełek bez barierek.
Mam jeszcze jedno pytanie bo na kamerce tego dobrze nie widać, czy barierki o krzesełek są jakoś specjalnie zakończone na końcach rzędów. Bi na kamerce możne to być złudzenie optyczne ze do barierek jest dodane wykończenie do stopnic.
|
Tak Mea -sa specjalnie zakańczane-co również wyszło w ostatniej chwili i musieliśmy wszystko przerabiać.Co do ostatniego rzedu-bedzie tak jak ma być .Pozdrawiam