Wyświetl pojedynczy post
Awe
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30019
Stary 18.07.2010, 16:00
Też mi się wydaje, że niektórzy tu robią niewiadomo co z transferu Stilica. To bardziej Lech i media nakręcały, że to niesamowity talent. Dokładnie tak samo było w przypadku tego młodego Peruwiańczyka i Zapotoki. Akurat Stilic się sprawdził, pozostali dwaj nie.
Jak niby transfer Uche dawał jakieś gwarancje to ten Argentyńczyk daje gwarancje na tytuł króla strzelców... Nie wiem kogo wymagacie, skoro właściwie mamy cały przekrój możliwości: młodzież z opinią talentów, wracający z zagranicy weteran, doświadczony gracz z drugiej ligi świetnego piłkarsko kraju. Jeszcze może dojść uczestnik MŚ.
Jak trafi do nas Chavez i Argentyńczyk to będzie dobrze.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał

Odpowiedz cytując