Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30018
Stary 18.07.2010, 15:55
Markus napisał(a):Wyświetl post
Nie. Przykładów jest więcej niż Marcelo - także Stilić, Rengifo, nawet Uche, którego wystarczyło tylko odbudować. Oczywiście bez scoutingu jest to znacznie trudniejsze, rzadsze i bardziej kosztowne.
Nie no prosze Cię... Nie wmówisz mi, że jak dowiedziałeś się o ściągnięciu przez Amicę i Wisłę ww. zawodników to pomyślałeś sobie "to na bank będą gwiazdy, przerastają polską ligę poziomem". Byli w Polsce zupełnie nieznani. Pomijam fakt dyskusyjności tych czysto piłkarskich zalet Rengifo, wg. mnie wybitnym napastnikiem nie był.
Odpowiedz cytując