Markus napisał(a):

|
Nie. Przykładów jest więcej niż Marcelo - także Stilić, Rengifo, nawet Uche, którego wystarczyło tylko odbudować. Oczywiście bez scoutingu jest to znacznie trudniejsze, rzadsze i bardziej kosztowne.
|
Nie no prosze Cię... Nie wmówisz mi, że jak dowiedziałeś się o ściągnięciu przez Amicę i Wisłę ww. zawodników to pomyślałeś sobie "to na bank będą gwiazdy, przerastają polską ligę poziomem". Byli w Polsce zupełnie nieznani. Pomijam fakt dyskusyjności tych czysto piłkarskich zalet Rengifo, wg. mnie wybitnym napastnikiem nie był.