Wyświetl pojedynczy post
dawiss
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30015
Stary 18.07.2010, 15:52
Markus, gowno wiedziales o umiejetnosciach Marcelo i Stilica, kiedy przychodzili do Wisly. Co wiecej, Marcelo szybko je zdobywal i odchodzac z Wisly, byl juz duzo lepszym pilkarzem, niz w momencie, kiedy do niej przychodzil. Stilic w chwili przyjscia do Lecha mial podobne CV do Bunozy, tyle ze Stilic wystepowal w gorszej lidze.
Odpowiedz cytując