Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12468
Stary 18.07.2010, 15:47
tak tylko spojrz ila na niego kasy poszlo i nie powiesz mi ze nie da sie nie narzekac bo za to powinien tu stac nie wiem a zreszta szkoda slow ;p tez nie mam zamiaru narzekac ale krew moze zalac co za decydenci to robili .. chociaz sie wyroznia
Odpowiedz cytując