Wyświetl pojedynczy post
Tomgoo
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Sokołów Młp.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30013
Stary 18.07.2010, 15:47
Jeśli Rios podpisze z nami kontrakt to będziemy mieć kolejnego po K.Kuzerze "rajdowca". Z tego co wyczytałem na forum jego poprzedniego klubu w 2009 brał udział w wypadku samochodowym (sprokurował?) przez co został zesłany karnie do 2 drużyny. Potem się pokajał ale czy go przywrócili nie doczytałem się. W każdym razie kibice chcieli jego powrotu. Opinie n/t Andresa są pozytywne, uważają go za wielki talent, który strzelał gole w ważnych meczach. W artykułach piszą, że żył(żyje?) w bardzo niebezpiecznej okolicy, z gangami i dilerką narkotyków na czele.
Ostatnio edytowane przez Tomgoo : 18.07.2010 o godz. 15:49.
Odpowiedz cytując