jestem ciekaw co mowiliby poniektorzy gdyby zrobili 1 lub 2 transfery tylko .. ludzie opmaietajcie sie jak na nasze warunki to i tak sporo jestem zadowolony narazie z tych transferow mimo ze duzo mlodych to trzeba w nich pokladac nadzieje taki Cikos ktory nie ma duzego doswiadczenia wyroznial sie w meczu LE sposrod tych naszych polskich grajkow.. tym bardziej ze to przeciez raczej nie koniec transferow gdyby dopiac tego stopera argentynczyka i ew niemca byloby bardzo dobrze plus moze kogos do srodka pola

co do Milinkovicia on tez nie wiadomo czy bylby takim megha wzmocnieneim wiec nie ma sie czym podniecac ;p