Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30010
Stary 18.07.2010, 15:29
jestem ciekaw co mowiliby poniektorzy gdyby zrobili 1 lub 2 transfery tylko .. ludzie opmaietajcie sie jak na nasze warunki to i tak sporo jestem zadowolony narazie z tych transferow mimo ze duzo mlodych to trzeba w nich pokladac nadzieje taki Cikos ktory nie ma duzego doswiadczenia wyroznial sie w meczu LE sposrod tych naszych polskich grajkow.. tym bardziej ze to przeciez raczej nie koniec transferow gdyby dopiac tego stopera argentynczyka i ew niemca byloby bardzo dobrze plus moze kogos do srodka pola co do Milinkovicia on tez nie wiadomo czy bylby takim megha wzmocnieneim wiec nie ma sie czym podniecac ;p
Odpowiedz cytując