Wyświetl pojedynczy post
Pablooo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30006
Stary 18.07.2010, 15:24
Cichy napisał(a):Wyświetl post
Skoro tak stawiasz sprawę to wytłumacz dlaczego np. Robben i Sneijder nie byli gwiazdami Realu i całej Hiszpańskiej ligi, a są nimi teraz? Real nie jest profesjonalnym klubem, nie byli starannie wyselekcjonowani, mieli kiepskie CV czy słabe umiejętności?
Nie byli starannie wyselekcjonowani w odniesieniu do ówczesnej sytuacji panującej w Realu.
Jeśli chodzi o Robbena, to grał dobrze, ale zbyt samolubnie jak na taki klub, jak Real. Ponadto otrzymali bardzo atrakcyjną ofertę, więc go sprzedali, mając w perspektywie zakup mocniejszych piłkarzy.
Kupiono tych wszystkich Holendrów trochę nierozważnie, a w ogóle to Real jest tutaj złym przykładem, bo tam nieco inne czynniki są brane pod uwagę, niż na przykład w Barcelonie, i każdy o tym wie.
Pasuje?
Odpowiedz cytując