Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30000
Stary 18.07.2010, 15:12
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Natomiast ten Osman Chavez był przymierzany w ubiegłych latach do Tottenhamu i Blackburn Rovers. Silny obrońca. Podobno wszystko już zostało między klubami uzgodnione a i sam zawodnik zdecydował się grać w koszulce Wisły.
Czekamy...
Ciekawe gdzie jest haczyk w tym fransferze ? Nie poszedł do Blackburn i Tottenhamu a przyjdzie do Wisły?Moze jakis konfliktowy
Odpowiedz cytując