Mario Nh napisał(a):

Natomiast ten Osman Chavez był przymierzany w ubiegłych latach do Tottenhamu i Blackburn Rovers. Silny obrońca. Podobno wszystko już zostało między klubami uzgodnione a i sam zawodnik zdecydował się grać w koszulce Wisły.
Czekamy...
|
Ciekawe gdzie jest haczyk w tym fransferze ? Nie poszedł do Blackburn i Tottenhamu a przyjdzie do Wisły?Moze jakis konfliktowy
