Wyświetl pojedynczy post
palczi
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17208
Stary 18.07.2010, 15:06
LAB napisał(a):Wyświetl post
znajomy jest w Egipcie i przyslal mi takiego smsa:
Dlaczego w nocy w Egipcie swieci tylko 1 gwiazda,noc jest bezchmurna

Z góry dzieki za odp : )
dziwne bo bylem w Egipicie i bylo ich wiecej sorry za off ale nie mam pojeciadaj znac czy ktos jest madrzejszy z ciekawosci jak otrzymasz odp
Odpowiedz cytując