LAB napisał(a):

znajomy jest w Egipcie i przyslal mi takiego smsa:
Dlaczego w nocy w Egipcie swieci tylko 1 gwiazda,noc jest bezchmurna
Z góry dzieki za odp : )
|
dziwne bo bylem w Egipicie i bylo ich wiecej

sorry za off ale nie mam pojecia

daj znac czy ktos jest madrzejszy z ciekawosci jak otrzymasz odp
