BiałaGwiazda napisał(a):

http://www.rivermillonarios.com.ar/a...ap-1-412-1.htm
Opinie kibiców River o Andresie "El Bechi" Riosie.Jako że słabo znam hiszpański więc ciężko mi się wypowiadać co dokładnie o nim sądzą,ale słowa "vamos bechi" czy "me encanta rios como jugador, ha hecho goles en partidos clave y una muy buena jugada" są raczej(z tego co się orientuje w hiszpańskim) bardzo pozytywne
|
Pozwoliłam użyć sobie tłumacza w co poniektórych przypadkach ii jedno ze zdań brzmiało "Na pewno będzie wielką gwiazdą"

Ogólnie chwalili go za to, że młody, przyszłościowy. Zobaczymy, na pewno jeden z ciekawszych zawodników testowanych tego lata.
Cytat:
|
Bunoza - ciekawy, młody zawodnik grający w chorwackiej lidze. Ponoć jeden z bardziej utalentowanych środkowych obrońców, którzy grali tam w ubiegłym sezonie. Młodzieżowy reprezentant Bośni, a wróbelki ćwierkają, że już wkrótce ma świadczyć o sile bośniackiej reprezentacji z tym, że tej seniorskiej. Transfer jak najbardziej na +.
|
Czyż Bunoza ma stanowić o sile tej samej reprezentacji, do której z marnym skutkiem puka Stilić? Rozumiem, na pozycji środkowego obrońcy może być mniejsza konkurencja, ale i tak
