http://www.rivermillonarios.com.ar/a...ap-1-412-1.htm
Opinie kibiców River o Andresie "El Bechi" Riosie.Jako że słabo znam hiszpański więc ciężko mi się wypowiadać co dokładnie o nim sądzą,ale słowa "vamos bechi" czy "me encanta rios como jugador, ha hecho goles en partidos clave y una muy buena jugada" są raczej(z tego co się orientuje w hiszpańskim) bardzo pozytywne
