Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29987
Stary 18.07.2010, 14:20
Cała lista żalów, że ten "niewiadoma" a tamten słaby. Po raz kolejny napiszę to samo - LUDZIE-ZEJDŹCIE NA ZIEMIĘ!
Żaden zawodnik, którego na starcie moglibyśmy uznać za istotne wzmocnienie nie przyjdzie do tej przaśnej ligi bo to dla niego jeżeli ma już jakąś tam renomę powiedzmy w Serbii jest degradacja. To tak jakby Brożek miał iść np do Albanii albo Mołdawii.. Jedyna możliwość jest taka, że ktoś chce zarobić na koniec kariery i przyjdzie za dużą kasę. Ani nas na to nie stać ani nam taki nie jest potrzebny. Nasze kluby muszą się starać umiejętnie wyłapywać takich Marcelo i liczyć że jeden na pięciu okaże się strzałem w dziesiątkę. Aktualnie kupili nam paru w miarę młodych i w miarę perspektywicznych - cieszmy się tym co mamy bo mogło być tak jak zwykle czyli nic.
Odpowiedz cytując