|
Jeszcze co do Paljica to fakt, że nie ma pewności jak będzie się prezentował skoro ostatnio niewiele grał, ale pamiętajcie, że gość nas nic nie kosztował, a nasze skrzydła są w rozsypce. Przy jego dynamice na pewno będzie umiał rozruszać grę drużyny. Ktoś tu go porównał do Paulisty i wydaje mi się to trafne patrząc na jego predyspozycje. Oby to potwierdził na boisku.
Widząc co Pawełek wyczyniał w sparingu z Kolejarzem Stróże dziękuję Bogu, że mamy wreszcie sensowną alternatywę na bramce. Mimo wszystko Mariusz mnie zawiódł bo wydawało mi się, że wreszcie się ogarnie i weźmie do roboty gdy ma tak poważnego konkurenta w składzie, a on dalej wpuszcza "pawełki" i to z beniaminkiem I ligi.
|