westersyl napisał(a):

|
W klubie widzieli go tylko na video rekomendacja ze grał na MS im wystarczyła, co z tego ze kopal piłkę wszędzie tam aby nie wpadła do własnej bramki.
|
Na tym przede wszystkim polega praca środkowego obrońcy. Jeśli tylko piłka nie będzie wpadać do bramki jego drużyny to będzie dobrze.