Wyświetl pojedynczy post
lukaszsz86
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: R-sko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29981
Stary 18.07.2010, 14:14
westersyl napisał(a):Wyświetl post
W klubie widzieli go tylko na video rekomendacja ze grał na MS im wystarczyła, co z tego ze kopal piłkę wszędzie tam aby nie wpadła do własnej bramki.
Na tym przede wszystkim polega praca środkowego obrońcy. Jeśli tylko piłka nie będzie wpadać do bramki jego drużyny to będzie dobrze.
Odpowiedz cytując