westersyl napisał(a):

|
Byc może oczekuje zbyty wiele, chciałem po prostu 2,3 zawodników o których z miejsca będzie można powiedzieć, że się sprawdzą.
|
Ale takich zawodnikow praktycznie nie ma i to nie tylko w kontekscie przyjscia do polskiej ligi.
Przychodza solidni Hiszpanie i Brazylijczycy i okazuja sie zenujacy.
Przychodzi jakis szczawik z wioch zabitej dechami i jest strzalem w 10.
Dobry transfer nie ma polegac na tygodniowej euforii bo podpisali kolesia z dobrym CV. Kirm mial swietne statysyki a olsniewajaco nie gra.
Zawodnicy, o ktorych od razu mozna powiedziec, ze sie sprawdza to tacy, ktorzy juz tu grali - Wichniarek, Kosowski, Zienczuk. A nie sadze, zeby ich przyscie wywowalo jakies wielkie poruszenie.