Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29954
Stary 18.07.2010, 13:09
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Niejaki zbymak wczoraj sugerował, że tą niespodzianką ogłoszoną przez facebookowa Wisle Krakow jest Osman Chavez. Jak widać pomylił się i to bardzo. Także proponuje traktować jego posty z dużym dystansem.
A ciężko dojść do wniosku, że Zbymak nie ma aż tak konkretnych informacji żeby wiedzieć z kim akurat udało się dopiąć transfer. Szczególnie jeśli z 2-3 zawodnikami były prowadzone kończące rozmowy...nie mówiąc już o tym, że wszystko miało miejsce ok. północy... Zbymak nie podpisuje kontraktów i nie prowadzi negocjacji(przynajmniej tak mi się wydaje), a co za tym idzie zawsze kilka kroków w tył za działaniami osób odpowiedzialnych za transfery...

AS82 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe czy Riosa załatwił Wiśle Cleber?
A co ma Cleber do transferu Argentyńczyka...? Niedługo o każdy transfer podejrzewany będzie Clebi, a przecież on wyraźnie mówił, że ma kilku zawodników na oku ale ich transfery możliwe będą dopiero jak zakończy karierę czy coś w ten deseń.
Ostatnio edytowane przez Reiro : 18.07.2010 o godz. 13:11.
Odpowiedz cytując