Proud napisał(a):

Zurawski, Bunoza, Czikos, Jovanic, Paljic, Rios, Chavez...no ładnie się zapowiada
|
jesli dalej pojdziemy w tym kirunku to za 2 lata bedziemy grac 11 obcokrajowcami, bo wlasnych graczy nie szkolimy, Polakow kupic sie nie da, bo ceny kolosalne... w sumie jesli chodzi o aspekt sportowy nawet dobre transfey, tylko, ze taka mieszanka moze rozwalic zespol od srodka.