Wyświetl pojedynczy post
Zienczuk8
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29944
Stary 18.07.2010, 12:55
Proud napisał(a):Wyświetl post


Zurawski, Bunoza, Czikos, Jovanic, Paljic, Rios, Chavez...no ładnie się zapowiada
jesli dalej pojdziemy w tym kirunku to za 2 lata bedziemy grac 11 obcokrajowcami, bo wlasnych graczy nie szkolimy, Polakow kupic sie nie da, bo ceny kolosalne... w sumie jesli chodzi o aspekt sportowy nawet dobre transfey, tylko, ze taka mieszanka moze rozwalic zespol od srodka.
Groundhopper
Odpowiedz cytując