Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
LukaszK111
Junior Member
Od: 07.2009
Offline
#
29942
18.07.2010, 12:53
Zbymak
jak masz jakies informacje to zostaw je dla siebie, bo zaraz bedzie jedna lub dwie strony spamu dzieciaków.Jak bedzie cos wiadomo to się dowiemy w swoim czasie.
LukaszK111
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LukaszK111
Znajdź inne posty napisane przez LukaszK111