Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Lukininho
Member
Od: 06.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
29931
18.07.2010, 12:44
Tylko, że to tych kurdyjskich wiosek tak jak pisali to wyżej trafiają 2 razy lepsi piłkarze niż do naszej ligi. I nie chodzi mi tylko o czołowe kluby...
Lukininho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lukininho
Znajdź inne posty napisane przez Lukininho