Lukininho napisał(a):

Marszałek, a Legia jakoś sprowadziła Mezengę i Cabrala bez udziału Marcelo?
Transfer identyczny właśnie do Mezengi. Obydwaj bardzo młodzi i rezerwowi w czołowych klubach swoich lig. Między nimi jest taka różnica, że Mezenga grał już w Europie w II lidze Tureckiej został królem strzelców.
Już się nie mogę doczekać startu ligi. Ciekawe, który będzie lepszy?
|
Z całym szacunkiem ale Marcelo był podstawowym zawodnikiem Santosu,nie tułał się po wioskach tureckich. A to ostatnie o czymś świadczy. Porównanie nie na miejscu. Poza tym widzieliśmy jak grał Marcelo. Klasa sama w sobie. Na takich zawodników polujemy a nie na gości co są tak dobrzy,że grają w kurdyjskich wioskach.