Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29925
Stary 18.07.2010, 12:35
Lukininho napisał(a):Wyświetl post
Marszałek, a Legia jakoś sprowadziła Mezengę i Cabrala bez udziału Marcelo?

Transfer identyczny właśnie do Mezengi. Obydwaj bardzo młodzi i rezerwowi w czołowych klubach swoich lig. Między nimi jest taka różnica, że Mezenga grał już w Europie w II lidze Tureckiej został królem strzelców.

Już się nie mogę doczekać startu ligi. Ciekawe, który będzie lepszy?
Z całym szacunkiem ale Marcelo był podstawowym zawodnikiem Santosu,nie tułał się po wioskach tureckich. A to ostatnie o czymś świadczy. Porównanie nie na miejscu. Poza tym widzieliśmy jak grał Marcelo. Klasa sama w sobie. Na takich zawodników polujemy a nie na gości co są tak dobrzy,że grają w kurdyjskich wioskach.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując