|
Dorzucę trochę optymizmu.... tak dla równowagi.
1 Mamy wreszcie prezesa, nie z łapanki ale takiego który dawał się prosić samemu Bossowi i stawiał przy tym warunki.
2 Powoli budujemy struktury, które pozwolą zagospodarować nową bazę sportową( którą planujemy rozbudować).
3 Posiadamy jeśli nie świetnego to przyzwoitego trenera obdarzonego zaufaniem przez władze ( jak pokazał fakt pozostawienia na posadzie po wice mistrzostwie czy sprawnej pomocy góry w sprawie Maleckiego) co pozwala wierzyć że przy pomocy zwiększonej rywalizacji i swojego autorytetu ukróci on wszystkie patologie szatni poprzednich lat.
4 Wreszcie skład: ubytki do wybaczenia ( Głowacki to ostatni dzwonek żeby zarobić, Marcelo to raczej i tak był cud, że grał do tej pory, Alvarez nie widzę powodu żeby rozdzierać szaty po jego stracie był dobry ale tak może więcej niż 1 piłka na mecz trafi z jego pozycji w pole karne reszty nie wymieniam szrot)
transfery in : najlepsze okienko od lat!! ( Joanović - wrezcie bramkarz w klubie, Cikos - nie powinien dać mniej niż Alvarez Bunozę trzeba dopiero ocenić ale 400 tyś oiro nie płaci się za ogórka (to raczej średnia kwota sprowadzanych graczy ofensywnych do naszej ligi ) Paljic tutaj ryzyko niewielkie ( free ) a szansa na co najmniej zmiennika Kirma, Rios ( po stylu prezentacji zakładam że to raczej pewne ) też trzeba zobaczyć ale na Boga jeśli takie cv was nie przekonuje... to obawiam się że lepszego tak szybko nie zobaczycie. Żuraw chyba nie wymaga komentarza.. A to jeszcze raczej nie koniec nie bede pisał o Chavezie bo niepewny ale myślę że coś tej klasy trafi.
A do tego dołóżcie co by nie mówić najlepszy skład w Polsce ( choć popsuty przez pewnego super trenejro i silnie zdemoralizowany )
Ostatnio edytowane przez flamengista : 18.07.2010 o godz. 12:35.
|